الرئيسيةالبوابةالتسجيلدخول

شاطر | 
 

 CrIsTiAnO RoNaLdO

اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
MoUdY___CuT
عضو فعال
عضو فعال
avatar

ذكر
عدد الرسائل : 260
العمر : 27
المزاج : عالي :)
البلد :
من اين علمت عن المنتدى : 0
sms :


My SMS
my sms coming soon


تاريخ التسجيل : 03/06/2008

مُساهمةموضوع: CrIsTiAnO RoNaLdO   الثلاثاء يونيو 03, 2008 7:29 am

Name: Cristiano Ronaldo Santos Aveiro
Age: 22 year's old
Brithplace: Funchal, Madeira, Portugal
Nationality: Portuguese
Date of Birth: 5 1985
Height: 1.84 meters
Weight: 78 kilos
Leg habil: Both(Right&Left)
Position: striker or Far
International: 30 times with Portugal
Nicknames: CR7, Rocket Ronaldo, Ronnie
Current Club: Manchester United
Debut of the Year: 2002
Club debuts: Sporting Lisbon( Portuguese Leauge)
Shirt Number: 7(MANUTD),17(Portugal)
Marital status: Single
http://www.cristianoronaldo.com/
















الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
معاينة صفحة البيانات الشخصي للعضو
miro ragab
الـــــمــــديـــــر الــــــعـــــام
الـــــمــــديـــــر الــــــعـــــام
avatar

ذكر
عدد الرسائل : 386
العمر : 25
الموقع : http://arba3-7orof.hooxs.com
العمل/الترفيه : student
المزاج : romantic
البلد :
من اين علمت عن المنتدى : 0
المزاج :
sms :


My SMS
TAB 5ALY ELDONIA TDAI2AK YOUM W SHOF ANA HA3MEL EEH FY ELDONIA


تاريخ التسجيل : 19/04/2008

مُساهمةموضوع: رد: CrIsTiAnO RoNaLdO   الثلاثاء يونيو 03, 2008 7:43 am

يا كت يا معلم

متشكرين اوي اوي اوي على الموضوع وعلى الصور يا باشا

_________________
MIRO EL PRINCE



ALLAH YEBARKLY FEEK YA A3'LA MEN 3ENAIA
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
معاينة صفحة البيانات الشخصي للعضو http://arba3-7orof.hooxs.com
yasmin
عضو جديد
عضو جديد
avatar

انثى
عدد الرسائل : 165
العمر : 24
المزاج : الحب
البلد :
من اين علمت عن المنتدى : 0
sms :


My SMS
my sms coming soon


تاريخ التسجيل : 01/06/2008

مُساهمةموضوع: رد: CrIsTiAnO RoNaLdO   الثلاثاء يونيو 03, 2008 7:52 am

ana bamot fy cristiano motshakera awy ya moudy 3ala el ma3lomat welsewar el gamda dy
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
معاينة صفحة البيانات الشخصي للعضو
MoUdY___CuT
عضو فعال
عضو فعال
avatar

ذكر
عدد الرسائل : 260
العمر : 27
المزاج : عالي :)
البلد :
من اين علمت عن المنتدى : 0
sms :


My SMS
my sms coming soon


تاريخ التسجيل : 03/06/2008

مُساهمةموضوع: رد: CrIsTiAnO RoNaLdO   الثلاثاء يونيو 03, 2008 8:10 am

el 3afo ya yasmin , 3ala beleil keda isa ha3mel page ha7ot feeha sowar cristiano elly 3andi kolaha Very Happy
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
معاينة صفحة البيانات الشخصي للعضو
yasmin
عضو جديد
عضو جديد
avatar

انثى
عدد الرسائل : 165
العمر : 24
المزاج : الحب
البلد :
من اين علمت عن المنتدى : 0
sms :


My SMS
my sms coming soon


تاريخ التسجيل : 01/06/2008

مُساهمةموضوع: رد: CrIsTiAnO RoNaLdO   الثلاثاء يونيو 03, 2008 8:11 am

ISA
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
معاينة صفحة البيانات الشخصي للعضو
yasmin
عضو جديد
عضو جديد
avatar

انثى
عدد الرسائل : 165
العمر : 24
المزاج : الحب
البلد :
من اين علمت عن المنتدى : 0
sms :


My SMS
my sms coming soon


تاريخ التسجيل : 01/06/2008

مُساهمةموضوع: رد: CrIsTiAnO RoNaLdO   الثلاثاء يونيو 03, 2008 8:12 am

shokran ya moudy teb2a 3amalt feya gemel 3ashan ana ba7ebo awy awy awy lol! lol! lol!
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
معاينة صفحة البيانات الشخصي للعضو
تفاحة الوحش
مشرف
مشرف
avatar

ذكر
عدد الرسائل : 348
العمر : 27
العمل/الترفيه : طالب ومش مصدق متى هخلص
المزاج : عايف حالي
البلد :
من اين علمت عن المنتدى : 0
sms :


My SMS
قولي بحبك بصوت عالي قولي بحبك يا حبيبي ياغالي


تاريخ التسجيل : 01/06/2008

مُساهمةموضوع: رد: CrIsTiAnO RoNaLdO   الثلاثاء يونيو 03, 2008 9:52 am

نفس الصور ليه ؟؟

_________________
وانا جنبك حبيبي بجد مش عارف اقولك ايه معاك الوقت بيعدي ماحسش بيه وأي كلام هيوصف ايه في لحظة بعيشها وانا وياك كفاية عليا تبقى في حضني وابقى معاك



قرب كمان من حضني وحس بالي بحس بيه دنا من زمان مستني اعيش وياك اللحظة دي حبيبي قول بحبك وانا اقولها معاك




تفاحة الوحش (0553294916)
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
معاينة صفحة البيانات الشخصي للعضو http://elwa7sh-alsakan.yoo7.com
MoUdY___CuT
عضو فعال
عضو فعال
avatar

ذكر
عدد الرسائل : 260
العمر : 27
المزاج : عالي :)
البلد :
من اين علمت عن المنتدى : 0
sms :


My SMS
my sms coming soon


تاريخ التسجيل : 03/06/2008

مُساهمةموضوع: رد: CrIsTiAnO RoNaLdO   الثلاثاء يونيو 03, 2008 3:05 pm

ya man ana kont 3amel dah el awel , nas ketir 3agabetha el sowar 7atethom kollohom
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
معاينة صفحة البيانات الشخصي للعضو
sara
عضو مميز...
عضو مميز...
avatar

انثى
عدد الرسائل : 241
العمر : 24
المزاج : THE LOVE (MIRO) 4 EVAR
البلد :
من اين علمت عن المنتدى : 0
sms :


My SMS
my sms coming soon


تاريخ التسجيل : 15/05/2008

مُساهمةموضوع: رد: CrIsTiAnO RoNaLdO   الثلاثاء يونيو 03, 2008 3:41 pm

begad el sewar gamda mooooooooooooot
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
معاينة صفحة البيانات الشخصي للعضو
MoUdY___CuT
عضو فعال
عضو فعال
avatar

ذكر
عدد الرسائل : 260
العمر : 27
المزاج : عالي :)
البلد :
من اين علمت عن المنتدى : 0
sms :


My SMS
my sms coming soon


تاريخ التسجيل : 03/06/2008

مُساهمةموضوع: رد: CrIsTiAnO RoNaLdO   الثلاثاء يونيو 03, 2008 3:43 pm

merci awy ya sara ....enty eih a5barek ????
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
معاينة صفحة البيانات الشخصي للعضو
sara
عضو مميز...
عضو مميز...
avatar

انثى
عدد الرسائل : 241
العمر : 24
المزاج : THE LOVE (MIRO) 4 EVAR
البلد :
من اين علمت عن المنتدى : 0
sms :


My SMS
my sms coming soon


تاريخ التسجيل : 15/05/2008

مُساهمةموضوع: رد: CrIsTiAnO RoNaLdO   الثلاثاء يونيو 03, 2008 3:45 pm

tama el 7amdo lelah
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
معاينة صفحة البيانات الشخصي للعضو
 
CrIsTiAnO RoNaLdO
الرجوع الى أعلى الصفحة 
صفحة 1 من اصل 1

صلاحيات هذا المنتدى:لاتستطيع الرد على المواضيع في هذا المنتدى
أربـــــــــــع حــــــروفـــــــــــ :: قسم الرياضة-
انتقل الى: